انواع بسته بندی سود پرک

انواع بسته بندی سود پرک

انواع بسته بندی سود پرک در بررسی و خرید این محصول شیمیایی بسیار مهم است . برای ارائه این محصول مدل های مختلف بسته بندی ارائه می شود، همچنین مدل هایی از بسته بندی وجود دارد که برای امر صادرات و حمل سود پرک در مسافت های طولانی نیز قابل ارائه به صورت مضاعف بر بسته بندی های اولیه نیز قابل استفاده است. در این مقاله از سایت گروه نیلو با ما همراه باشید تا انواع بسته بندی سود پرک را با هم بررسی کرده و اطلاعات مفیدی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم.

باید در نظر داشت که نوع بسته بندی یکی از دلایلی است که می‌تواند بر حمل و کیفیت سود پرک موثر باشد پس اگر اطلاعاتی در مورد سود پرک نحوه بسته بندی آن نحوه نگهداری آن و جزئیات مختلف و راجع به آن ندارید این مقاله کمک می‌کند تا بسته بندی این ماده شیمیایی را به درستی و به صورت کامل بشناسید تا در زمان خرید بهترین انتخاب را از نظر بسته بندی محصول داشته باشید.

بسته بندی سود پرک

در این بخش قصد داریم تا کاملاً بسته بندی‌های سود پرک را از بسته بندی اولیه تا بسته بندی های مضاعف که در امر حمل و نقل در امر حمل و نقل و صادرات مهم است بررسی کنیم. اما باید در نظر داشته باشید که در هنگام خرید سود پرک از مجموعه هایی که به دلیل بسته بندی های معمولی و ضعیف، قیمت کمتری را برای این ماده در نظر میگیرند باید دوری کنید. هر چند ممکن است خرید از مجموعه های ضعیف و معمولی تر مبلغ کمتری را برای خرید سود پرک به شما تحمیل کند اما باید در نظر داشته باشید که بسته بندی سود پرک به دلیل امکان واکنش شیمیایی این ماده با هوا و یا رطوبت موضوعی است که در کیفیت محصول به دست آمده موثر بوده و نباید به هیچ عنوان کمبودی در آن در نظر گرفته شود.

بسته بندی سود پرک
بسته بندی سود پرک

نکته حائز اهمیت بعدی این است که، مجموعه های متفاوتی هستند که در امر بسته بندی سود پرک تفاوت قائل شده و کیسه های سود پرک را در حجم های متفاوت ارائه می دهند. اما به طور کلی کیسه های لمینت ۲۵ کیلوگرمی مهمترین و عادی ترین بسته بندی برای سوپ پرک هستند. در عوض کیسه های دیگری مثل کیسه ۳۰ کیلوگرمی، کیسه های ۵۰ کیلوگرمی و غیره نیز می توانند توسط تولید کنندگان این ماده شیمیایی جهت انتخاب به مصرف کننده و خریدار ارائه گردد.

باید گفت که ما در این قسمت تمام بسته بندی های قطعی و جانبی سود پرک را به صورت لیست مطرح می‌کنیم و سپس در ادامه هرکدام را با جزئیات مورد بررسی قرار می دهیم.

  • کیسه 25 کیلوگرمی دو جداره لمینت دار
  • کیسه 50 کیلوگرمی دو جداره لمینت دار
  • جامبوبگ
  • پالت

کیسه های 25 و 50 کیلوگرمی

کیسه های ۲۵ کیلوگرمی سودپرک با عرض ۸۰ در ۵۰ و ۸۰ در ۶۰ (دو لایه) هستند ارائه می شود. این کیسه حتماً باید با استفاده از نخ محکم پلی استر دوخته شود زیرا اگر از نحوه معمولی در این موضوع استفاده گردد، سودپرک ممکن است به مرور باعث خوردگی و پوسیدگی نخ معمولی شده و در کیست بازگردد. در صورتی که در کیسه باز شده و هوا به داخل سودپرک نفوذ کند، این ماده شیمیایی در آن صورت به کلوخ تبدیل شده و متورم می گردد. متورم گردیدن بخش کوچکی از سود پرک باعث سرایت آن به باقی مواد داخل کیسه شده و به دلیل کلوخه شدن، کیسه سود پرک از بین رفته و متلاشی می شود. از طرفی همین کلوخه شدن سود پرک به شدت بر کیفیت سود پرک موثر بوده و ماده ای که به این شکل در آمده باشد دیگر ارزش شیمیایی سابق خود را برای مصارف مختلف نخواهد داشت.

جامبوبگ

جامبوبگ یکی از بسته بندی های جانبی برای حمل و نقل و صادرات سود پرک است. جامبوبگ مدل بسته بندی است که در ابعاد بزرگ ارائه می شود و می تواند تعداد زیادی از کیسه های ۲۵ و۵۰ کیلوگرمی سود پرک را در خود جای دهد. همین بسته بندی مضاعف باعث می‌گردد تا سود پرک فروخته شده با کمترین افت کیفیت در طول مسیر حمل و نقل به دست مصرف کننده برسد.

پالت

پالت ها مدلی هستند که کیسه های سود پرک روی آن چیده می شود. این مدل بسته بندی که از جنس چوب، پلاستیک و یا فلز بوده بعد از چیده شدن میزان مورد نظر سود پرک با بسته بندی های دیگر مثل سلفون پلاستیک و یا غیره پوشانده می شود، تا سود پرک خریداری شده در حجم های بالا به صورت یک جا بسته بندی گردیده و به راحتی برای قرار گیری روی خودروهای حمل و نقل جا به جا گردد.

باید گفت که در زمینه ارائه سود پرک مدل های مختلفی از بسته بندی مثل گونی های پلاستیکی، گونی های ساده و… قرار دارد که ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد اما ما در قسمت قبل بهترین و مناسب ترین بسته بندی برای سود پرک به شما معرفی کردیم تا بر این موضوع واقف باشید که در چه شرایطی می توانید سودپرک مناسبی را از فروشنده دریافت کرده و افت کیفیت را در هنگام حمل سود پرک تجربه نکنید.

بسته بندی سود پرک
بسته بندی سود پرک

جمع بندی

برای جمع بندی در مورد بسته بندی سود پرک باید گفت که اگر قصد خرید این محصول شیمیایی را دارید، حتما از کیسه های ۲۵ کیلوگرمی و یا سایر حجم های ارائه شده از این کیسه با همین جنس استفاده نمایید. اگر هم محصول شما قصد دارد مسافت زیادی را طی کند تا به دست شما برسد حتما از بسته بندی های مضاعف مثل جامبوبگ و یا پالت استفاده کنید تا محصول به دست آمده با بهترین کیفیت ممکن به دست شما رسیده و بهترین خرید ممکن را داشته باشید. همچنین باید گفت که در خرید سود پرک بسته بندی مناسب را فدای قیمت کمتر نکنید زیرا با وجود قیمت کمتر ممکن است کیفیت کمتری از این محصول به دست شما برسد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *