معتبرترین برندهای سود پرک ایران

معتبرترین برندهای سود پرک ایران

معتبرترین برندهای سود پرک ایران را می‌توان به ۱۲ مجموعه تولیدکننده تقسیم کرد. این 12 برند با استفاده از به روز ترین و مدرن ترین تجهیزات بر طبق اصول و قواعد تولید سود پرک در سطح جهانی، سعی و تلاش می‌کنند تا در بازار رقابت عرضه و فروش این محصول، بهترین سود پرک را به مصرف‌کننده ارائه داده و کیفیت خود را در سطح جهانی بالا ببرند. بالا بردن کیفیت سود پرک تولید شده در ایران باعث می‌شود که  علاوه بر مصرف داخلی، بخشی از نیاز خارجی را نیز پوشش داده و همین امر می تواند ارز زیادی را از راه صادرات سود پرک برای ایران به همراه داشته باشد.

استفاده از سود پرک در صنایع غذایی، داروسازی، تولید محصولات بهداشتی، تولید بخشی از محصولات نوشت افزار و سایر محصولات باعث شده است تا نیاز به این ماده شیمیایی در ایران و جهان به میزان زیادی افزایش یابد. همین امر باعث شده تا نیاز به تولید سود پرک در میان تولیدکنندگان ایرانی احساس شده و آنها سعی کنند تا با بهترین کیفیت (برطبق اصول روز دنیا) سود پرک را تولید کرده و عرضه نمایند.

بنابراین با ما در مقاله معرفی معتبرترین برند های تولید سود پرک همراه باشید تا با هم ۱۲ برند معتبر تولید کننده این محصول شیمیایی را بررسی کنیم.

13 برند برتر سود پرک در ایران

در این بخش از مقاله به صورت تیتروار ۱۲ برند مورد نظر را برای شما معرفی میکنیم و در ادامه این برندها را با جزئیات بیشتر بررسی خواهیم کرد.

 • گروه صنعتی آراکس شیمی
 • شرکت فراشیمی شیراز
 • شرکت سود پرک پترونیک صنعت آبادان
 • شرکت سود پرک نیلو
 • شرکت سود پرک کارا کیمیا
 • شرکت سود پرک آرنا پترو گاز
 • شرکت سودپرک پترو کاسپین سپهر
 • شرکت سود پرک بندرامام
 • شرکت سود پرک نیرو کلر
 • شرکت سود پرک کلران
 • شرکت سود پرک پترو گوهر پارس
 • شرکت سود پرک سیناد
 • شرکت سود پرک تابش شیمی پویا
12 برند برتر سود پرک در ایران
12 برند برتر سود پرک در ایران

نکته: در نظر داشته باشید که لیست ذکر شده تنها لیست برند های تولید کننده سود پرک بوده و هیچ ترتیب خاصی برای این لیست در نظر گرفته نشده است

1. گروه صنعتی آراکس شیمی

شرکت تولید کننده سود پرک آراکس شیمی با نزدیک به دو دهه حضور و فعالیت مستمر در صنعت سود پرک در تهران و منطقه پاکدشت واقع شده است. این شرکت دانش بنیان، شرکتی پیشرو در زمینه تولید سود پرک بوده که با به کارگیری دستگاه‌های به‌ روز و استفاده از سیستم الکترولایزرهای غشایی ارزش و اعتبار سود پرک خود را چند برابر نموده است.

2. شرکت فراشیمی شیراز

شرکت فراشیمی شیراز مجموعه برای تولید سود پرک در جنوب ایران (نزدیک به شهر شیراز در استان فارس) است که به دلیل نزدیکی به مرزهای جنوب و سهولت در ارسال سود پرک به این مرزهای کشور توانسته اسم و اعتبار زیادی بین کشورهای حوزه خلیج فارس برای خود ایجاد نماید.

3. شرکت سود پرک پترونیک صنعت آبادان

شرکت سود پرک پترونیک صنعت آبادان، مجموعه‌ای است که با وجود تولید سود پرک در کشور، اطلاعات زیادی از جزئیات این کارخانه در دست نبوده و تنها موضوع مشخص (همانطور که در اسم این مجموعه آمده) حضور کارخانه این مجموعه در شهر آبادان استان خوزستان است.

4. شرکت سود پرک نیلو

سود پرک نیلو، به دلیل قیمت مناسب و عرضه با بهترین کیفیت، مشتریان خاص خود را در میان مصرف کنندگان سود پرک دارد. مجموعه گروه نیلو به دلیل عرضه سود پرک خود در کنار سود پرک سایر مجموعه ها، خدمات هنگام و پس از فروش سود پرک به خریدار و چندین آیتم دیگر توانسته رضایت زیادی را میان مخاطبان دریافت سود پرک به دست آورد.

5. شرکت سود پرک کارا کیمیا

شرکت تولید سود پرک کارا کیمیا مجموعه ای است که درشهرک صنعتی سلیمی شهر، در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی واقع شده و بخشی از نیاز های غربی و شمال غربی ایران و همسایگان آن منطقه را تامین می نماید.

6. شرکت سود پرک آرنا پترو گاز

شرکت تولید سود پرک آرنا پترو گاز مجموعه ای است که به جز سود پرک در شش بخش دیگر فعالیت می کند. حضور در سایر بخشهای تولیدی در کشور یکی از دلایل کیفیت و اهمیت محصولات این مجموعه در سطح کشور شده است.

7. شرکت سودپرک پترو کاسپین سپهر

مجموعه سود پرک پتروکاسپین سپهر، یکی از شرکت‌های تابعه گروه صنعت پارس است که علاوه بر تولید سود پرک در صنایع دیگر نیز فعالیت می‌کند. این مجموعه از سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز توانسته به کارگیری افراد و تجهیزات  به روز، سود پرک با کیفیتی را تولید نماید.

8. شرکت سود پرک بندرامام

شرکت سود پرک بندرامام به عنوان بزرگترین تولید کننده سود پرک در ایران فعالیت کرده و در بندر امام واقع شده است. این مجموعه از سال ۱۳۸۰ در شهرک صنعتی ماهشهر فاز یک خود را آغاز کرده و می تواند روزانه ۱۰۰ تن سود پرک را برای مصرف در ایران و خارج تولید نماید.

9. شرکت سود پرک نیرو کلر

شرکت سود پرک نیروکلر به عنوان مجموعه با به روزترین دستگاه ها در زمینه تولید سود پرک شناخته می شود. این مجموعه دارای دو کارخانه در استان‌های اصفهان و یزد بوده که توانسته نیروی کار زیادی را با خود همراه کند و بهترین محصول را تولید نماید، و سود پرک خود را به 20 کشور دنیا صادر کند.

معتبرترین برندهای سود پرک ایران
معتبرترین برندهای سود پرک ایران

10. شرکت سود پرک کلران

شرکت سود پرک کلران با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۶۲ در شهرک صنعتی سمنان تاسیس شده است. این مجموعه در سال ۱۳۷۴ مساحت خود را به ۲۲ هزار متر مربع افزایش داده و تولید سود پرک خود را نیز بیشتر کرده است.

11. شرکت سود پرک پترو گوهر پارس

شرکت سود پرک پترو گوهرپارس در سال ۱۳۷۷ با تولید با هدف تولید سود پرک ایجاد شده است. این مجموعه در سال ۱۳۸۳ به ثبت قانونی رسیده و از سال ۱۳۸۴ تاکنون میزان زیادی از سود پرک کشور را برای مصرف داخل و یا صادرات تامین می نماید.

12. شرکت سود پرک سیناد

شرکت سود پرک سیناد در استان اصفهان واقع شده و با استفاده از نیروهای تجهیزات به روز توانسته سود پرک زیادی را تولید نماید. سود پرک تولید شده توسط این مجموعه بخشی از نیاز داخلی و صادراتی را تامین می کند.

13. شرکت سود پرک تابش شیمی پویا

شرکت سود پرک تابش شیمی پویا در منطقه پرندک (اطراف شهر تهران) واقع شده است و با ظرفیت هزار تنی تولید سود پرک شهرت زیادی را در سطح کشور و خارج از ایران برای خود تامین نماید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *